PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

przez Marzena Marut

Nieśmiało, po cichutku, przyszła… Wiosna   Bardzo za nią tęskniliśmy, dlatego też zgotowaliśmy jej huczne powitanie.

21 marca w naszej szkole świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny. Jak co roku, tego dnia było radośnie i kolorowo. Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami brali udział w konkursie na najpiękniejszy wiosenny kapelusz. Na ten dzień korytarz naszej szkoły zamienił się w scenę, na której głównym bohaterem był wiosenny, kolorowy i oryginalny kapelusz. Podczas klasowych prezentacji tych ciekawych nakryć głowy uczniowie bawili się wspaniale. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dziękujemy! Po raz kolejny był to wesoły, baaaaardzooooo fajny dzień – pierwszy…wiosenny 

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego działającego w naszej szkole odbył się również wiosenny kiermasz ciast i słodkości. Za symboliczną kwotę można było kupić przeróżne ciastka, ciasta i babeczki, które przygotowali uczniowie z rodzicami. Wypieki sprzedawane były na przerwach. Akcja odniosła ogromny sukces, nauczyciele, pracownicy i uczniowie z chęcią kupowali słodkości.

Bardzo dziękujemy uczniom i rodzicom za tak duże zaangażowanie!

opiekun Samorządu Uczniowskiego: Monika Michalska