Dzień Chłopaka w naszym przedszkolu
30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowe święto – Dzień Chłopaka. Tego dnia każdy chłopiec mógł się poczuć naprawdę wyjątkowo. Dziewczynki wręczyły swoim kolegom przygotowane upominki, które wywołały wiele radości. Ten dzień był nie tylko okazją do świętowania, ale także do budowania przyjaznej relacji między dziećmi, wzmacniania poczucia przynależności do grupy i uczenia się wzajemnego szacunku.
Drodzy chłopcy – życzymy Wam spełniania marzeń, odwagi do bycia sobą i wielu powodów do uśmiechu każdego dnia!
Magdalena Sysoł
MISIE
PSZCZÓŁKI
BIEDRONKI
SÓWKI