„Uśmiech dziecka największym skarbem…” Biedronki świętują Dzień Dziecka

przez Joanna Kułaga

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Żeby ten dzień był niezapomniany, wystarczą dobre chęci, zapał i kilka pomysłów.

Dzieci nie potrzebują drogich prezentów. Potrzebują naszego czasu, uwagi, obecności, poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, bo je kochamy,  bo są dla nas ważne, bo chcemy im sprawić przyjemność,  bo lubimy spędzać z nimi czas.  Z okazji tego dnia dla dzieci organizowane są różne zabawy. Jedni urządzają zawody sportowe, a inni zabawy rodzinne. Niektórzy wybierają się na wycieczki lub na różnego rodzaju place zabaw.

Mimo że już wczoraj przedszkolaki z grupy Biedronek cieszyły się ze swojego święta podczas wyjazdu do Fabryki Zabawy, to i dziś nie zabrakło atrakcji. Przede wszystkim był to dzień baaardzooo słodki. Nie zabrakło cukierków, batoników, napojów, za które dziękujemy Pani Dyrektor, zaś szczególne słowa wdzięczności kierujemy do Pani Agnieszki – mamusi Darii z naszej grupy za niezwykle miłą i pyszną niespodziankę 🥰

To wspaniałe święto było dla dzieci doskonałą okazją, by dowiedzieć się, co to jest tolerancja i dyskryminacja, do przypomnienia sobie, jakie są prawa dziecka, a także do zabaw w sali i na świeżym powietrzu.

Wszystkim Dzieciom z grupy Biedronek życzę:
❤️ kolorowych snów,
❤️ uśmiechu od ucha do ucha,
❤️ pięknych bajek na dobranoc,
❤️ własnego pieska i kotka,
❤️ co dzień nowych przygód,
❤️ siedmiomilowych butów,
❤️ gwiazdki z nieba,
❤️ wspaniałych przyjaciół
❤️ i wesołej rodzinki!

Wychowawczyni: Joanna Kułaga